poniedziałek, 20 października 2008

gorzki smak Pajacyka

Ok, spokojnie panie i panowie. Postaram się w maksymalnym skrócie wyjaśnić co i jak z Pajacykiem.

Po pierwsze, sam stronę Pajacyka odwiedzam, i idee bardzo chwalę.

Po drugie, starałem się, żeby w komiksie nie było ani słowa o dzieciakach czy głodzie, by nie kierować czytelników na te tory, na które sam nie chcę wejść.

Po trzecie, cała ta akcja z Pajacykiem miała tylko i wyłącznie ukazać problematykę ludzi z drewna- dramat Pinokia, który schodzi na plan dalszy, butwiejący w zapomnieniu w rogu szuflady, kontra medialny, wylansowany Pajacyk. Błagam, nie mówcie mi, że Pajacyk=głodne dzieci, że to jedynie słuszne skojarzenie. Dajcie mi innego kolesia z drewna, dla mnie to bez znaczenia. Staram się tylko pomóc Pinokiowi.

Nie obruszajcie się tak od razu, bo przecież nie o to mi chodziło żeby jechać po instytucji pomagającej dzieciom. Stali czytelnicy powinni już wiedzieć, że bym się do tego nie zniżył.

Pozdrawiam, miłej lektury przyszłych postów życzę :)


EDIT (1 marca 2009):

Ha!

Okazało się, że nasz mały drewniany przyjaciel, zwany dalej Pajacykiem, nie jest znowu taki niewinny- strona pajacyk.pl infekowała odwiedzających trojantem ZBot.
Link do artykułu

8 komentarzy:

agapol pisze...

Jak dla mnie Pajacyk to nie tylko kawałek drewna z dziura w środku. Może sie czepiam....ale ten pajacyk to pewien symbol, z którego nie potrafię żartować. Być może spowodowane jest to specyfiką mojej pracy....ale jakoś nie potrafię inaczej.

Anonimowy pisze...

Puknąłbym pajacyka ;]

Anonimowy pisze...

nie ty jeden...

celtique pisze...

Wiele jest krzywdy na świecie, oj wiele.

A pajacyk ma głupawy pyszczek, ohydnie zaprojektowaną WWW i w ogóle jest napisany wstrętnym, redundantym, nieobiektowym JavaScriptem!

Jednym słowem - profan mojej ulubionej tekknologii interakcji.

Niech ucieka do lasu!

ttt pisze...

a tam czepiacie sie, do wszystkiego trzeba miec dystans, kto zna Pejota wie o co chodzi, btw. ten komiks mnie rozp..... :) pozdrawiam

Anonimowy pisze...

a co ze zlotem?

Anonimowy pisze...

pejot ,strzel z archiwum x,akcja maski wloz,niech se dziadki powspominaja....

Anonimowy pisze...

Tak czytam te komentarze i zastanawiam się czy niektórzy ludzie to prawdziwi idioci czy tylko na takich pozują....